Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

0

FENG SHUI DLA BIURA

Biuro lub jakiekolwiek miejsce pracy to przestrzeń, w której spędzamy  połowę dnia lub czasem jego większą część. Tu rodzą się pomysły, tworzą się strategie działania, analizy… oraz budują relacje międzyludzkie, potrzebne do pracy zespołowej i indywidualnej. To wszystko odbywa się
w jakiejś konkretnej przestrzeni, która odpowiednio zaaranżowana, odgrywa kluczową rolę, wpływając na komunikację, funkcję oraz zdrowie ludzkie.

Nierzadko miejsce naszej pracy nie jest takie jak byśmy chcieli, nie czujemy się w nim komfortowo. Czasem po prostu nie wiemy dlaczego w jednym biurze nasze samopoczucie jest fatalne, czujemy rozdrażnienie lub ból, a w innym poprawia nam się i odczuwamy spokój.
Nie każdy jest świadomy tego, co takiego wpływa na jego samopoczucie, powodując odpływ energii lub jej swobodny przepływ, co w rezultacie przekłada się na jakość pracy – wykonywanej z frustracją lub radością i pasją.

Analiza Feng Shui przestrzeni pracy pomaga:
– odpowiednio zaaranżować przestrzeń, aby była funkcjonalna i dostosowana do konkretnych potrzeb ludzi,
– polepszyć komunikację pomiędzy pomieszczeniami w danym obiekcie,
– poprawić ergonomię i umiejscowienie stanowisk pracy,
– zlokalizować blokady i udrożnić przepływ energii w pomieszczeniach,
– odpowiednio zasilić ludzi dobrze wkomponowaną zielenią,
– poprawić samopoczucie ludzi oraz ich relacje,
– poprawić ogólnie warunki środowiska pracy,
– zdecydować, które biuro lub miejsce pracy, w przypadku jeśli planujemy kupić lub wynająć, będzie dla nas najkorzystniejsze ze względu na lokalizację i rozplanowanie pomieszczeń.

Jeśli masz ochotę zaprosić mnie do współpracy w zakresie analizy lub propozycji aranżacji Twojego biura/firmy, zapraszam do kontaktu ze mną.
TUTAJ>> dowiesz się jak pracuję.

 

konferencja01recepcja01

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz