Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

0

Paulina Gasiun – wizja i misja

Dlaczego Feng Shui?

Przez 10 lat pracowałam w zawodzie projektanta wnętrz i mebli. Jednak zazwyczaj po wykonanym i zrealizowanym projekcie pozostawał pewien niedosyt i refleksja: „czy w projektowaniu wnętrz chodzi wyłącznie o funkcję i estetykę? Dlaczego nie rzadko w pięknie zaprojektowanych wnętrzach ludzie czuję się źle, nie chcą w nich przebywać, nie mają poczucia komfortu i bezpieczeństwa?” I pozostawałam bez odpowiedzi, szukając jakiejś wiedzy, która dawałaby mi szersze zrozumienie tematu.

Odpowiedź na moje pytanie przyszła wraz z III stopniowym kursem Szkoły Formy i Kompasu – Tradycyjnego Feng Shui, na którym poznałam potężne narzędzie, które umiejętnie zastosowane, może wpłynąć na polepszenie życia ludzkiego w obrębie: dobrobytu, relacji międzyludzkich, zdrowia fizycznego i psychicznego, pracy.

Te wszystkie elementy składają się na nasze życie i jego jakość, umiejętność podejmowania właściwych decyzji w odpowiednim czasie, dobre samopoczucie i poczucie spełnienia. Od 8 lat poprzez Feng Shui rozwijam umiejętność wspierania ludzi w tworzeniu harmonijnej przestrzeni, dopasowanej do ich konkretnych życiowych i zawodowych potrzeb.

W latach 1994-1999 studiowałam Architekturę Wnętrz na Akademii Sztuk Pięknych w Krakowie, gdzie uzyskałam dyplom magistra sztuki. Jednak od niedawna zajmuję się głównie analizą i aranżacją wg. TFS oraz projektowaniem i tworzeniem artystycznej i firmowej biżuterii.

W mojej pracy zawodowej inspiruję się przede wszystkim przyrodą i jej formami występowania na ziemi, pod ziemią, w wodzie i powietrzu, oraz ich wpływem na zdrowie człowieka. Interesuję się minerałami, świętą geometrią, promieniowaniem kształtów, dźwięków oraz wszelkimi innymi zjawiskami przyrody w formie widzialnej i niewidzialnej. Uwielbiam podróże i poznawanie kultur świata.
Od kilku lat jestem w procesie rozwoju osobistego, dzięki któremu wciąż lepiej rozumiem swoje miejsce w świecie i to kim jestem, swój potencjał i jak to mogę wykorzystać dla dobra mojego i innych ludzi. 

W roku 2011 ukończyłam kurs Klasycznego Feng Shui, prowadzony przez Lidię Szarek – mistrzynię tradycyjnego Feng Shui, założycielkę Collegium Feng Shui Człowiek-Przestrzeń-Czas, uczennicę mistrza Howarda Choy’a.

———————————————————–

Zapraszam do współpracy osoby, które chcą się dobrze poczuć w przestrzeni swojego mieszkania/domu/biura i szukają wsparcia w aranżacji funkcjonalnego, harmonijnego wnętrza.

Zobacz OPINIE >> o mnie. Przeczytaj JAK PRACUJĘ>>

 

 

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz

Zapisz