Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

Opinie o Feng Shui i Numerologii
0

OPINIE

Opinie zadowolonych Klientów, otwartych na zmiany w swoim życiu, otoczeniu, przestrzeni to dla mnie najlepszy dowód na to, że misja jaka mi przyświeca, przynosi spełnienie i radość.
Z dumą i satysfakcją publikuję więc kilka wypowiedzi na temat współpracy ze mną:

——————————————————————

Fengshui w biznesie wydawało się być czymś dziwnym i niezrozumiałym.
Paulina Gasiun wykonała jednak szczegółową analizę mojego biura i mieszkania. Byłam zaskoczona wynikami tej analizy i tym jak bardzo marnuje się niewykorzystaną lub źle wykorzystaną przestrzeń w moich nieruchomościach. Od razu wprowadziliśmy sporo zmian które zaproponowała mi Paulina. Do dziś nie mogę wyjść z podziwu jak Paulina wpadła na pomysł aby w naszej skromnej 65-metrowej przestrzeni biura zmieścić aż tyle nowych rzeczy i tak pomysłowo wszystko poukładać. Teraz i mieszkanie i biuro wydaje się być większe, bardziej poukładane, spójne z nami a przestrzeń biurowa w 100% na siebie pracuje.

Jestem bardzo wdzięczna Paulinie za poznanie mnie z tematem Fengshui. Uważam ze każda firma która posiada biuro lub jakąkolwiek inną przestrzeń biznesową powinna sprawdzić jak dzięki wiedzy Fengshui może jeszcze efektywniej z niej korzystać.
Polecam z czystym sumieniem – jeśli macie swoje biuro i chcecie zarabiać więcej – kontakt z Paulą obowiązkowy!  Dorota Mastalska – Skrzydła Sukcesu 

——————————————————————

Kochana Paulinko, bardzo dziękuję! Polecam i będę polecać.
Dzięki Twoim działaniom i podpowiedziom czuję się bardziej „u siebie” i o to przede wszystkim chodzi. Efektem Twojej pracy nad moim domem i miejscem pracy jest między innymi to, że teraz chcę być właśnie tu gdzie jestem i stąd pracować. Postawiłam na siebie przy okazji tych paru zmian w mieszkaniu i efektem tego są dalsze zmiany tzw. życiowe. To już się dzieje.

O pewnych praktycznych zmianach w ogóle bym nie pomyślała, a Ty trafiłaś w sedno. Mimo oporów przeniosłam cały mój gabinet tam, gdzie zasugerowałaś i co się okazało? Wszyscy czują się z tym znacznie lepiej: ja (jak mogłam do tej pory pracować gdzie indziej..?), klienci (których od poprzedniego miesiąca jest tu coraz więcej i więcej…) i na pewno domownicy.

Feng Shui okazało się jedną z najlepszych inwestycji w mieszkanie, lepszą niż projektant wnętrz, przede wszystkim jednak jest to długoterminowa inwestycja w siebie. Nie każdy z niej skorzysta, nie każdy będzie mógł, ale niektórzy tak, i potem sami sobie będą mogli podziękować. 
Magdalena Żesławska – Alchemia Ciała

——————————————————————

Jeśli chcesz poczuć się u siebie w domu jak w bezpiecznej przystani, którą znałeś od zawsze…
Jeśli chcesz pójść na zakupy z kimś, kto wydaje się znać Twoją duszę i gust, jakby był Tobą…
Jeśli wiesz, że coś w Twoim domu nie do końca oddaje Twoje zamiary…
śmiało zaproś Paulinę Gasiun! Współpraca z tą kobietą to przyjemność i doskonała przygoda odkrywania jak może być jeszcze lepiej.
Poświęci Ci tyle czasu, ile potrzeba, aby ustalić opcje najzdrowsze, najbardziej komfortowe i najbardziej zgodne z estetyką Twojego wnętrza. A potem na pewno nie zapomnisz polecić jej innym 🙂  Izabela Kopaniszyn – Instytut Nelumbo

——————————————————————

Chciałabym bardzo gorąco podziękować za wkład i poświęcenie czasu oraz niezwykłe odwiedziny !
Moje dziewczyny myślały że mamy kontrolę z PIPu 😉 Super sprawa polecam gorąco! 🙂

Dorota Sikora – Kancelaria Podatkowa ANDRIA