Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

0

BIŻUTERIA

Tworzenie biżuterii to moja wielka pasja, kilka lat temu przekształciłam ją w mój własny biznes, otworzyłam pracownię, w której do dziś tworzę unikatową, osobistą biżuterię na zamówienie a także własne kolekcje biżuterii, inspirowanej Świętą Geometrią. Zapraszam do obejrzenia oferty na www.sacredsymbols.pl.

Jednym z elementów działalności biżuteryjnej jest również współpraca z właścicielami biznesu, którzy chcą reprezentować swoją firmę i jej wartości poprzez  elegancki znak z własnym logo, wykonany w złocie lub srebrze.

Forma biżuterii jest dowolna, w zależności od potrzeb: może to być elegancki brelok, zapinka typu pin, zawieszka, wisior, naszyjnik, itd… Biżuterię wykonuję w złocie lub srebrze, z możliwością dodatkowego oksydowania, rodowania i złocenia. Wykonuję również projekty logotypów firmowych oraz przekształcam gotowe logotypy w reprezentacyjne zapinki tzw. biżuterię dla firm.

Zapraszam do kontaktu. Pomogę stworzyć projekt Twojej biżuterii od rysunku do realizacji w złocie i srebrze abyś mógł/mogła wyrazić swoje wartości poprzez bliski Ci symbol. 

 

Zapraszam na moją stronę z biżuterią: www.sacredsymbols.pl , na której jest możliwość zakupienia precjozów „od ręki”.
Biżuteria mojego autorstwa dostępna jest również na FB pod adresem www.facebook.com/BizuteriaSacredSymbols

Serdecznie zapraszam 🙂

 Zapraszam do obejrzenia mojego kanału Sacred Symbols na YouTube z krótkimi filmami video podczas tworzenia biżuterii w mojej pracowni.