Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

0

Rozmaluj się! II

Zapraszam Cię na kolejny etap / kontynuację warsztatu malarskiego „Rozmaluj się! I”, na którym nauczysz się rysowania z natury! czyli:

– jak skomponować i zagospodarować przestrzeń swojego obrazu
– szkicowania z zachowaniem proporcji
– malowania kompozycji z natury. Będzie to „martwa natura”. Zobacz galerię zdjęć na dole strony 🙂

Przejdziemy przez etapy stworzenia proporcjonalnego szkicu na kartce papieru w oparciu o technikę mierzenia „na ołówek”, nauczę Cię także podstawowych zasad dotyczących perspektywy. W kolejnym etapie stworzymy tzw. „podmalówkę”, na podstawie zasad waloru. Podmalówka będzie podstawą do finalnego dzieła, które namalujemy na specjalnym kartonie do farb akrylowych.

Na tym warsztacie zdobędziesz nowe doświadczenia w pracy z obrazem, kompozycją, kolorem, fakturą oraz perspektywą. Nauczysz się obserwacji, analizy kadru, obiektu, światłocieni, kolorów i przekładania swoich wrażeń na własną koncepcję plastyczną – pomysł na swój obraz.

Miniwarsztat jest dla tych, którzy wzięli udział w pierwszej edycji „Rozmaluj się! I” i potrwa około 4h z przerwą na kawę, herbatę, przekąski.

Koszt miniwarsztatu: 150zł/os

Maksymalna ilość osób: 6

Terminy są do ustalenia z uczestnikami Warsztatu I. Jeśli masz pytania odnośnie warsztatu lub indywidualnych zajęć to śmiało zadzwoń: tel. 606219299. Zapraszam na moja stronę na Instagramie: www.instagram.com/malujemyzpasja
Zapewniam bezpieczne warunki na warsztacie, na miejscu będzie płyn do odkażania rąk, na życzenie oczywiście możesz uczestniczyć w maseczce lub przyłbicy.

Jeśli grupa będzie chciała dalej kształcić się i doświadczać malowania to w planach mam kolejne edycje:

– nauka tworzenia portretu : rysowanie siebie nawzajem
– nauka rysowania ołówkami i węglem

a tak było na drugiej edycji Rozmaluj się! II 🙂