Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

0

Biznes Feng Shui

Zastanawiasz się dlaczego niektórzy ludzie prowadzący firmy odnieśli sukces finansowy i stali się gigantami biznesu?

Microsoft, Nokia, IBM, Volvo, BP, McDonald’s, Alianz Bank, Google, banki, hotele i firmy w Hong Kongu… i wiele innych znanych lub mniej znanych firm na całym świecie regularnie korzysta z usług projektantów i konsultantów tradycyjnego Feng Shui.

Biznes Feng Shui to nie tylko ściany, ich kolor oraz wyposażenie ale również to wszystko, co tworzy aurę, atmosferę danego miejsca: odpowiednia lokalizacja, sposób podejścia do klienta, profesjonalizm, to subtelne energie Natury, energie Ziemi i Nieba (czasu), a także światopogląd i świadomość osób związanych z tym miejscem.

Jeśli planujesz kupno działki, budowę lub remont domu, biurowca, jeśli urządzasz biuro, hotel, restaurację, planujesz przeprowadzkę firmy i nie wiesz jaka przestrzeń wspiera Ciebie i Twoje działania, czy jest to dobry moment na inwestycję, zatrudnienie odpowiednich osób, zmianę pracowników lub  strategii w firmie, zapraszam do kontaktu.

Feng Shui wraz z Numerologią świetnie sprawdza się i daje wymierne, pozytywne rezultaty osobom i firmom, które z pewnych powodów straciły stabilność finansową, sprzedażową, przeżywają okresowe trudności w relacjach między pracownikami, wspólnikami, kontrahentami, partnerami.

Zapraszam do kontaktu
Paulina Gasiun – architekt wnętrz, konsultant Feng Shui

UWAGA! Jeśli chcesz wiedzieć więcej o Tradycyjnym Feng Shui, pobierz mój darmowy Poradnik w formie eBooka TUTAJ >>

okladka1
A jeśli zaufałeś (łaś) metodom Feng Shui i zdecydowałeś (łaś) się na pozytywne zmiany w swoim życiu i zastosowaniu feng shui dla domu/mieszkania – Twojej osobistej przestrzeni, zapraszam do kontaktu ze mną i umówienia się na konsultację. Czy chcesz doświadczyć jak może być jeszcze lepiej?

Dowiedz się jak pracuję >>
Architektura Wnętrz >>