Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

0

Rozmaluj się! I

Zapraszam Cię na spotkanie z nauką i sztuką malowania farbami. Spotkanie odbędzie się w formie mini warsztatu, który ma na celu wprowadzić Cię w przygodę z farbami i kolorem, abyś poznał/a możliwości jakie daje technika malowania akrylami lub temperami i akwarelami – ich konsystencję, łączenie barw, stosowanie technik nakładania farb na specjalny papier, np. malowanie gąbkami, stęplami, szpachelką, palcami oraz pędzlami różnego rodzaju i kształtu.
Poznasz więc zasady, jakie są związane z teksturami, kolorami i możliwościami ich łączenia oraz stworzysz swój unikalny, free stylowy obraz 🙂 Nauczę Cię też jak w łatwy sposób malować efektowne kwiaty.

Dla kogo jest ten warsztat?
Dla każdego, kto myśli/uważa, że NIE POTRAFI rysować/malować lub twierdzi, że nie ma TALENTU, kogoś kto nigdy nie malował jak również także dla tych, którzy już zaczęli przygodę z malowaniem ale chcieliby się bardziej „rozmalować” i poznać nowe sposoby, techniki, możliwości jakie dają farby akrylowe. Zobacz galerię zdjęć na dole strony.

Co ze sobą zabrać?
Przyjedź z ciekawością poznania czegoś nowego i ubierz się w rzeczy, których nie będzie Ci żal w razie pobrudzenia farbami albo weź coś na przebranie.

Gdzie malujemy?
Na wsi pod Zabierzowem (koło Krakowa), w prywatnym domu przy dużym stole, który pomieści luźno 6 osób (4 osoby w trakcie lock down).

Jak dojechać?
Wszelkie szczegóły, adres i możliwości dojazdu wyślę emailem. Najwygodniej jednak dojechać samochodem.

Koszt uczestnictwa: 130 zł/os. Czas trwania: 3h (od 11:00 – 14:00)
Maksymalna ilość osób: 6 (w czasie lock down 4 osoby)
Jeśli chcesz wziąć udział w wydarzeniu to napisz proszę e-mail na: fengshui@paulinagasiun.com i podaj w emailu również swój nr. telefonu. Zwrotnie wyślę Ci informacje o terminach. Zapraszam również na moją stronę na Instagramie: www.instagram.com/malujemyzpasja . Jeśli masz pytania to śmiało zadzwoń: tel. 606219299
Zapewniam bezpieczne warunki na warsztacie, na miejscu będzie płyn do odkażania rąk, na życzenie oczywiście możesz uczestniczyć w maseczce lub przyłbicy.

Po co malować?
Malowanie to sposób komunikowania się ze światem poprzez kolor, formę, teksturę, motyw. To wyrażanie tego co w danym momencie jest w nas: emocji, uczuć, myśli, naszej natury, uwarunkowań które nami kierują. To również sposób na odkrycie siebie, swoich możliwości, talentów, nauczenie nowych umiejętności, otwarcie się na świat, nową pasję, spontaniczność.
Podczas malowania możemy wsłuchać się dobrze w sygnały, które płyną z ciała, zaobserwować nasze myśli, odczucia, emocje i wyrazić to co w danej chwili chce się z nas uwolnić. Może to być dowolna forma wyrazu, np. poprzez same kolory i ich połączenia, odtworzenie konkretnego motywu, który jawi się nam w wyobraźni, nacisk pędzli lub szpachli i różnorodność faktur. Forma przekazu jest dowolna, to Ty decydujesz co jest w danym momencie najwłaściwsze dla Ciebie.
I to jest właściwe, zawsze, bo płynie naturalnie z Ciebie.

Podczas warsztatu atmosfera jest swobodna, ale nie przeszkadzamy sobie nawzajem. Każdy ma do dyspozycji swoją przestrzeń na stole oraz paletę do mieszania farb, sztalugę, papier, można korzystać ze wszystkich dostępnych narzędzi, pędzli i farb. Malujemy na siedząco, sztalugi są do tego przystosowane. Przyjemność tworzenia umili nam dobra lemoniada, kawa, herbata, ciasteczka 

————————————————-
Mam w planach kolejne edycje takich warsztatów -zobacz miniwarsztat Rozmaluj się! II i jeśli stworzy się stała grupa chętnych (z pierwszą już doświadczamy :)) to będziemy również uczyć się bardziej zaawansowanych metod na stworzenie obrazu poprzez:
– naukę komponowania i zagospodarowania przestrzeni naszego obrazu
– szkicowania z zachowaniem proporcji
– rysowania ołówkami i węglem z natury
– malowania „martwej natury”, kwiatów lub pejzażu
– tworzenia portretu
—————————————————-

Terminy miniwarsztatów:

Terminy zmieniają się i tworzą na bieżąco. Zapraszam do kontaktu e-mail lub telefonicznego pod 606219299

a tak było na letniej edycji miniwarsztatu Rozmaluj się! I