Feng Shui – Harmonia w Życiu

Biżuteria | Aranżacja Wnętrz | Projekty Logo

FENG SHUI I TY

FENG SHUI I TY

Zachwycam się  tym jak duże jest zainteresowanie moją stroną o feng shui i samym tematem.
Ale zastanawia mnie jak właściwie przekłada się ono na stronę praktyczną.
Jak wielu z Was jest gotowych aby zrobić pierwszy krok w kierunku zastosowania zasad feng shui w swoim życiu?
Czy macie jakieś szczególne problemy z którymi borykacie się we własnych przestrzeniach ( wewnętrznych i zewnętrznych) i czy możecie zaufać, że są sposoby aby skutecznie polepszyć swoją sytuację zdrowotną, finansową?
Aby móc czerpać z zasobów które można szybko uwolnić i dosłownie „wycisnąć” z danej przestrzeni ile się da dobrego, potrzebna jest decyzja.

Zauważyłam, że często ludzie podchodzą do zagadnienia feng shui z dystansem, owszem podoba im się system, wręcz mają do niego duży szacunek ale…no właśnie, nie podejmują decyzji związanej z zastosowaniem tego w życiu,
odkładają 'na później’ telefon do konsultanta feng shui, obawiają się ceny, metody lub przekładają nad swoje dobro inne sprawy.

Dlatego piszę ten post, ponieważ mam do Was prośbę o napisanie paru zdań o Waszych doświadczeniach związanych z tradycyjnym feng shui, piszcie proszę też o swoich obawach związanych z konsultacją lub też o Waszych potrzebach które chcielibyście zaspokoić poprzez feng shui. Może chciałbyś/chciałabyś dowiedzieć  się jeszcze czegoś więcej, coś czego jak do tej pory nie poruszyłam na tej stronie?
Nie chciałabym pisać tylko technicznych postów, z formułami do przeczytania.
Pragnę propagować tę wiedzę i uczynić ją jak najbardziej dostępną w Polsce – kraju, w którym jeszcze wielu ludzi podchodzi do tematu sceptycznie.
A przecież historia zw. z feng shui sama za siebie mówi, a przykłady firm które dzięki konsultacjom odniosły sukces to długa lista, chociażby Google, IBM, Microsoft, Nokia itd…
Trudno też zliczyć zadowolonych i spełnionych ludzi którym feng shui pomogło w ich prywatnej przestrzeni.

Feng Shui i Ty

powrót >>>

Biznes Feng ShuiFeng Shui

paulinagasiun • 28 listopada 2014


Previous Post

Next Post